back

Naujos įmonės steigimas Lietuvoje yra itin greitas ir paprastas! Pasirinkę pageidaujamą įmonės tipą, vadovaukitės šešiais žingsniais, esančiais apačioje. Jeigu turite elektroninį parašą, galite praleisti 2-ąjį bei 5-ąjį žingsnius!

 

Su elektroniniu parašu įmonės registracija užtruks tik 1-ą dieną!

 
Įmonės pavadinimas

Pirmiausia turite įsitikinti, kad Jūsų įmonė turi teisiškai tinkamą pavadinimą. Taigi, turite įregistruoti pavadinimą Juridinių asmenų register - tam Jums reikia reikia pateikti JAR-5 paraišką (pridedamas vertimas). Jūsų pasirinktas pavadinimas rezervuojamas ir laikomas 6 mėnesius, jog tuo metu galėtumėte rūpintis visais kitais įmonės steigimo veiksmais. 

Įstaigos dokumentai

Reikia parengti įmonės steigimo įstatus, kuriuose pateikiama tokia informacija kaip steigimo dokumentai (apibūdinantys įmonės veiklą, valdymo rūšį ir kompetenciją bei steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolą).

Įmonės patalpos ir adresas

Įsitikinkite, kad gavote patalpos savininko leidimą jas naudoti kaip oficialią vietą, kurioje norite užregistruoti savo verslą.

Minimalus įstatinis kapitalas

Atsižvelgiant į įmonės tipą, įmonei gali reikėti atidaryti banko sąskaitą ir pervesti reikalingą pinigų sumą (2500 - 40 000 EUR). Bankas pateikia ataskaitą apie reikalingo kapitalo pervedimą į Jūsų įmonės banko sąskaitą.

Notaro patvirtinimas

Privalote turėti visus dokumentus pateikti Notaro patvirtinimui: steigimo dokumentus, pavadinimo rezervacijos pažymėjimą, patalpų savininko sutikimą naudoti adresą kaip juridinį adresą ir banko pažymą.

Įmonės registravimas Registrų centre

Pateikus visus Notaro patvirtintus dokumentus, Registrų centras oficialiai įregistruoja Jūsų įmonę.

3
dienos verslui įkurti
16-oji
vieta pasaulyje "Doing Business" reitinge
*"Doing Business", Pasaulio bankas, 2018
41
iš 137 šalių pasaulyje pagal konkurencingumo indeksą
*World Economic Forum, 2017

Turite klausimų?

Susisiekite

Pasaulio lyderių pasirinkimas