back

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas 

Koncentruodamas veiklas į mokslo ir verslo bendradarbiavimą bei palankių steigimo sąlygų startuolių ekosistemai sukūrimą, KMTP siekia stiprinti inovatyvių naujovių diegimą Klaipėdoje.

Klaipėdos mokslo ir technologijų centras  

Atviros prieigos centras

Atviros prieigos centras siekia palaikyti inovatyvią aplinką bei stiprinti ekosistemą Klaipėdos regione, užmezgant glaudų bei kryptingą mokslo ir verslo sektorių bendradarbiavimą bei suteikiant regionui konkurencinį pranašumą.

Atviros prieigos centras 

SGD klasteris 

SGD klasterio tikslas yra auginti Klaipėdą kaip pagrindinį SGD technologijų ir paskirstymo centrą Baltijos jūros regione, užtikrinant veiksmingą  energetikos, švietimo, mokslo ir verslo bendradarbiavimą. Ši nauja platforma skatina naujus projektus ir leidžia specialistams mokytis  bei dalintis žiniomis apie šią industriją. Tai taip pat padeda stiprinti Lietuvos energetinę nepriklausomybę bei tvarią aplinką.

Jūrinis Klasteris

Jūrinis Klasteris yra profesionali  konsultacinė bendrovė, kurios kvalifikuoti ekspertai teikia patarimus įvairiais gamybos automatikos klausimais ar rengiant reikalingus dokumentus  ES finansavimui (pvz., projektų pasiūlymus, verslo planus, investicinius projektus ir galimybių studijas). Jie taip pat gali padėti su ekonomika, valdymu, rinkodara, inovacijoms ir technologijomis susijusiais pardavimo klausimais.

Jūrinis klasteris

Grįžti atgal

Daugiau nei ¼
studentų iš Lietuvos studijavo su inovacijomis susijusias studijas - mokslo, matematikos, informatikos ir inžinerijos srityse
*Švietimo ir mokslo ministerija, 2017 m.
1-oji
vieta pagal mokslo ir verslo bendradarbiavimą Vidurio ir Rytų Europos šalyse
*Global Competitiveness report 2016-2017
8-oji
vieta "Bloomberg" reitingo kategorijoje, apimančioje aukštąjį mokslą ir absolventų skaičių svarbiausiuose inovacijų sektoriuose
*Bloomberg Innovation Index, 2017

Pasaulio lyderių pasirinkimas