Susipažinkite su komanda

Investicijų ir investicinės aplinkos skyriaus vadovas
Kazys Pupinis
+370 612 05246
kazys@klaipedaid.lt
RINKODAROS SKYRIAUS VADOVĖ
Eglė Songailienė
+370 603 89484
egle@klaipedaid.lt
RINKODAROS IR KOMUNIKACIJOS SPECIALISTĖ
Ieva Martinkutė
+370 653 52464
ieva@klaipedaid.lt
Investicinės aplinkos projektų vadovė
Diana Manko
+370 612 82104
diana@klaipedaid.lt
ŠVIETIMO PROJEKTŲ VADOVĖ
Alina Šoparė
+370 670 27385
alina@klaipedaid.lt
TALENTŲ PROJEKTŲ VADOVĖ
Kristina Postornak
+370 696 68867
kristina@klaipedaid.lt
LAIKINAI EINANTI DIREKTORIAUS PAREIGAS
Raimonda Masalskienė
+370 46 311010
raimonda@kulturosfabrikas.lt
Projektų valdymo biuro specialistė
Virginija Ketlerienė
+370 618 31858
info@klaipedaid.lt

Klaipėda ID

Klaipėda ID – tai daugiafunkcinis paslaugų centras verslui, investuotojams ir talentams.  Agentūra siekia užtikrinti, kad Klaipėdos investicinė aplinka atitiktų modernaus verslo poreikius, auginti miesto ekonomikos strategijoje numatytos prioritetines kryptis, viešinti miesto investicinį patrauklumą bei sudaryti sąlygas Klaipėdoje dirbti ir gyventi aukščiausio lygio specialistams. 

Šaulių g. 32-5
LT-92137 Klaipėda
Lietuva

info@klaipedaid.lt

Įmonės kodas: 142031277
PVM mokėtojo kodas: LT420312716

Kultūros fabrikas

Kultūros fabrikas – tai šiuolaikinių scenos menų ir kūrybiškų verslų inkubatorius, kuriame sėkmingai derinamos meno ir verslo iniciatyvos. Pirmajame regione kūrybinių industrijų centre steigiami inovatyvių startuolių verslai, kuriama platforma perspektyviems kūrėjams, sudaromos palankios nuolatinės veiklos sąlygos jauniems meno profesionalams, ypač veikiantiems scenos menų srityje.

Bangų g. 5A, LT-91250 Klaipėda, Lietuva
+370 46 311 010
info@kulturosfabrikas.lt
www.kulturosfabrikas.lt                  

Pasaulio lyderių pasirinkimas