back

Metinė Klaipėdos ekonominė apžvalga

Atsisiųsti  apžvalgą.

Klaipėda išgyvena pakilimo laikotarpį: po ilgos pertraukos pradėjo didėti gyventojų skaičius, auga vidutinis atlyginimas, mažėja nedarbas. Klaipėdos apskrities sukuriamas bendrasis vidaus produktas yra trečias didžiausias Lietuvoje, pozityviai atrodo ir nuolat augantys tiesioginių užsienio investicijų srautai bei vietos įmonių plėtra ir reinvesticijos. Antrus metus tolygiai auga labiausiai investuotojams reikalingų informacinių technologijų ir ryšių sektoriaus specialistų skaičius; plečiasi ir Klaipėdos aukštųjų mokyklų IT studentų ratas.

Toliau sėkmingai įgyvendinant ekonominės plėtros strategiją būtina tęsti ir stiprinti užsienio investicijų pritraukimo iniciatyvas. Užsienio investicijos padės įgyvendinti daugelį strateginių Klaipėdos tikslų. Stambiems investuotojams būtinas didelis specialistų pasirinkimas mieste, todėl svarbu į Klaipėdą pritraukti talentingus jaunus žmones iš visos Lietuvos ir užsienio.

 Pagrindinius 2019-ųjų metų reikšmingus įvykius bei visą papildančią informaciją galite rasti čia:  žr. pilną apžvalgą išsamiai informacijai.

 

Ieškote vietos verslui jungiančios Rytus ir Vakarus? Metas atrasti Klaipėdą - miestą  vienu iš pelningiausių neužšąlančiu Europos uostu, sujungiantį Skandinaviją, ES, NVS ir Kiniją.

Pasaulio lyderių pasirinkimas