Darbo pobūdis

  • darbas įvairiausiose Europos regionuose (uostuose);
  • 80% darbas komandiruotėse;
  • laivų gelbėjimosi, priešgaisrinių ir personalinių apsaugos sistemų patikrų atlikimas ir išduodamų dokumentų forminimas laivuose;
  • atliekamų serviso darbų prioretizavimas;
  • prekių pristatymas klientams;
  • lydinčių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • techninis/inžinerinis išsilavinimas, brėžinių skaitymas;
  • spec. gebėjimai automechanikos, kranų, elektronikos sistemų srityse;
  • analitinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į tikslą, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • mokėjimas operatyviai priimti sprendimus;
  • galimybė vykti į dažnas komandiruotes, apie 3/4 darbo laiko;
  • geros anglų, rusų kalbų žinios;
  • kompiuteriniai įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • veržlų ir draugišką kolektyvą;
  • nuolatinį tobulėjimą;
  • dažnas komandiruotes;
  • konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus už atliktus rezultatus, darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas