JEI ESI KRUOPŠTUS/-I, ATSAKINGAS/-A IR ATIDUS/-I - KANDIDATUOK, MES LAUKIAME TAVĘS!

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
Naujų klientų paieška, ryšių su esamais palaikymas;
Projektų derinimas, konsultavimas, inžinerinių sprendimų teikimas;
Komercinių pasiūlymų rengimas bei derybų vedimas, gamybos ir statybos kaštų skaičiavimas naujiems projektams;
Projektų techninių sprendimų teikimas, siekiant veiksmingo projektų vykdymo;
Glaudus ir veiksmingas bendradarbiavimas su įmonės skyriais (statybų, gamybos ir kt.) bei kitomis projektų suinteresuotomis šalimis;
Vykdomų projektų finansinės dalies vykdymo priežiūra ir tolimesnių prognozių sudarymas.

REIKALAVIMAI:
Aukštasis inžinerinis ar statybų inžinerinis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 metų pardavimų projektų valdymo patirtis statybų sektoriuje;
Patirtis tarptautinėje kompanijoje būtų privalumas;
Geras projektų valdymo procesų ir priemonių išmanymas;
Geri derybų įgūdžiai, statybų sektoriaus darbo specifikos išmanymas;
Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), patirtis su MS Projects – privalumas.

MES JUMS SIŪLOME:
Įdomią veiklos sritį prisidedant prie svarbių, įdomių ir iššūkių reikalaujančių projektų;
Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
Šaunius kolegas, kurie padės įsilieti į kolektyvą ir pasidalins savo patirtimi bei žiniomis;
Konkurencingą atlygį bei motyvacinį paketą Bendrovės darbuotojams (šventės, mokymai, seminarai ir kt.).

ATLYGINIMAS:

2975.00 iki 3305.00 EUR.

More information