JEI ESI KRUOPŠTUS, ATSAKINGAS IR ATIDUS - KANDIDATUOK, MES LAUKIAME TAVĘS!

 PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Laivo statybos vidaus apdailos darbų projektų vykdymas;
  • Naujų klientų paieška, sutarčių pasirašymas;
  • Ryšių kūrimas ir palaikymas su užsakovu;
  • Bendravimas su klientu pagal užklausimus;
  • Biudžetų formavimas ir vykdymas;
  • Projektinės dokumentacijos priežiūra ir projekto pelningumo užtikrinimas;
  • Darbų organizavimas, standartų išmanymas, sąmatų rengimas;
  • Komandos formavimas, darbo laiko apskaitos vedimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis techninis/inžinierinis išsilavinimas;
  • 1-2m. vidaus apdailos ir izoliacijos darbo patirtis;
  • Puiki anglų ir rusų kalba (žodžiu ir raštu);
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti brėžinius bei techninę dokumentaciją;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, analitiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą.

MES JUMS SIŪLOME:

  • Įdomią veiklos sritį prisidedant prie svarbių, įdomių ir iššūkių reikalaujančių projektų;
  • Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
  • Šaunius kolegas, kurie padės įsilieti į kolektyvą ir pasidalins savo patirtimi bei žiniomis;
  • Konkurencingą atlygį bei motyvacinį paketą Bendrovės darbuotojams (šventės, mokymai, seminarai ir kt.).

Mėnesinis atlyginimas (bruto): 1500.00 iki 2000.00 €
Papildoma informacija: Atlyginimo dydis nėra ribojamas ir priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Daugiau informacijos