UAB „KORALIS LT“
Esame ambicinga IT kompanija Klaipėdoje. Ir suprantame, jog to negalėtume pasiekti be puikių savo srities specialistų, dirbančių su mumis. Ypatingą dėmesį skiriame darbuotojų tobulėjimui, ambicingų tikslų kėlimui bei darbo aplinkai. Jei tikite tuo, ką darome mes - susipažinkime.

Norėdami dirbti geriausiems, mes darome viską, kad mūsų darbuotojai tokiais taptų.

Per visą įmonės veiklos laikotarpį yra tekę programuoti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektus, nuo korporatyvinių interneto svetainių iki individualių ir specializuotų web sprendimų. Dirbame su tokiais žinomais klientais kaip Disney, EA Games, Sony bei Universal.

DARBO POBŪDIS:
Ieškome PHP/MAGENTO programuotojo prisijungti prie mūsų programuotojų komandos Klaipėdoje!
Darbo pobūdis – el. parduotuvių programavimas naudojant Magento sistemą mūsų klientams Skandinavijoje.
Sistemos konfigūravimas ir modifikavimas;
Darbas su Magento 1 ir 2 versijomis;
Naujų modulių kūrimas;
Kiti Magento sistemos funkciniai darbai.

REIKALAVIMAI:
Tikimės, jog tu:
Turi bent 1 metų darbo patirtį dirbant su Magento el. parduotuvių programavimu;
Supranti Magento terminus;
Supranti Magento programavimo principus;
Esi pasiruošęs kurti unikalius, pagal kliento poreikius pritaikytus sprendimus;
Turi PHP žinių ir patirties (objektinis programavimas, bazinės MySQL žinios, REST APIs, PHP karkasų žinios ir kita).
Geras anglų kalbos žinias.

MES JUMS SIŪLOME:
Ofisą Klaipėdos senamiestyje su nemokamu parkingu;
Tobulėjimo galimybes (sertifikatai, seminarai, konferencijos);
Lankstų darbo grafiką ir puikią atmosferą;
Atlyginimą nuo 1000 Eur.

Parašyk eimantas@koralis.co

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/rudminas/