Darbo pobūdis:

  • Esamų ir naujų aplikacijų kūrimas, priežiūra ir vystymas;
  • Jeigu turi stiprų norą ir ambicijų, bus sudarytos visos galimybės ugdyti „Teamlead‘o“ savybes, augti, tobulėti.

Reikalavimai:

  • Stiprus OOP, MVC principų, struktūros ir logikos suvokimas.
  • OOP, MVC principų išmanymas.
  • Progravimo šablonų (Design Patterns) žinojimas.
  • Projektų kūrimo naudojant Spring Framework bei Spring MVC patirtis.
  • Projektų kūrimo naudojant MS SQL (ar kitas reliacines duomenų bazes), SOLR ar ElasticSearch.
  • Projektų valdymo su Apache Maven patirtis.
  • Anglų kalbos žinios.

Privalumai:

  • Java sertifikatai.
  • WEB technologijų žinojimas.
  • C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Core.
  • Patirtis su ActiveMQ ar RabbitMQ.
  • Patirtis su Spring Data, Integration, Batch, Security.
  • Patirtis su Docker ar alternatyva.
  • Apache FreeMarker, Jenkins, Linux administravimo žinios.
  • Vokiečių kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Jei esi drąsus ir nebijai iššūkių, siūlome prisijungti prie jaunos, progresyvios ir nuolat tobulėjančios komandos bei augti kartu su mumis.

Garantuojame:

  • konkurencingą atlyginimą;
  • galimybę ugdytis „Teamlead’o“ savybes;
  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • plačias savirealizacijos galimybes inovatyvioje kompanijoje;
  • nuolatinį augimą, mokymus ir sertifikavimą.

Daugiau informacijos