DARBO POBŪDIS
Pardavimų strategijos formavimas;
Sudėtingų situacijų susijusių su klientais sprendimas;
Vadovavimas pardavimų skyriui;
Darbuotojų ugdymas;
Naujų darbo modelių inicijavimas, testavimas ir įgyvendinimas pardavimų komandose;
Įmonės paslaugų pardavimas;
Esant poreikiui dalyvavimas derybose užsienyje;
Betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;
rinkos analizė.

REIKALAVIMAI
Aukštasis universitetinis vadybinis arba ekonominis išsilavinimas;
Patirtis pardavimų organizavimo ir vadovavime, pardavimo komandoms būtų didelis privalumas;
Nestandartinių sprendimų paieška, pardavimų sistemos kūrimo, palaikymo įgūdžiai;
Komandos formavimo, ugdymo įgūdžiai;
Lietuvių kalba – labai geras mokėjimas raštu ir žodžiu;
Labai geros anglų kalbos žinios;
Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
Patirtis pardavimuose;

MES JUMS SIŪLOME
Įdomų darbą norinčiam tobulėti žmogui;
visas priemones ir sąlygas kūrybingam darbui;
visas socialines garantijas.

ATLYGINIMAS
1500-3000 €/mėn. į rankas