UAB „Augma”, tai didžiausia vaisių ir daržovių importuotoja bei prekybos įmonė Baltijos šalyse, kuri daugiau nei 25 metus rūpinasi, kad vaisiai ir daržovės atkeliaujantys tiesiai iš augintojų Lietuvoje ir visame pasaulyje parduotuvių lentynas pasiektų švieži, autentiško skonio ir puikios prekinės išvaizdos.

DARBO APRAŠYMAS:

parduotuvių valdymas: tikslų darbuotojams kėlimas, priemonių tikslams pasiekti formavimas;
parduotuvių rodiklių analizė, veiklos ataskaitų rengimas;
bendradarbiavimas su įmonės komercijos ir pardavimų skyriais, siekiant dalintis naudinga informacija apie pirkimo įpročius bei asortimento adaptavimą rinkai;
komandos formavimas, valdymas, motyvacinės sistemos tobulinimas;
klientų aptarnavimo standarto diegimas ir jo laikymosi kontrolė;
konkurencinės aplinkos analizė ir lyderystės mažmeninės prekybos kanale išlaikymas.

REIKALAVIMAI:

aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos srityse būtų privalumas);
patirtis mažmeninėje prekyboje;
prekybos procesų ir higienos užtikrinimo standartų išmanymas;
personalo valdymo įgūdžiai: gebėjimas atsirinkti darbuotojus, suburti komandos narius efektyviai veiklai;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

MES SIŪLOME:

galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti sprendimų priėmime visos bendrovės mastu.

ATLYGINIMAS:

€1855 - 2110 (bruto)