DARBO POBŪDIS:
Vykdyti keltų/laivų parko atnaujinimą, plėtrą, naujų keltų/laivų statymo/įsigijimo projektų įgyvendinimą (betarpiškas bendravimas, kontrolė su tiekėjais, laivų statytoju);
Užtikrinti saugų, efektyvų keltų plaukiojimą, patikimą techninį eksploatavimą, savalaikį ir kokybišką jų remontą;
Kontroliuoti ir užtikrinti visų keltų įrengimų savalaikį remontą ir priežiūrą pagal įrengimų gamintojų rekomendacijas;
Užtikrinti įstatymų vykdymą laivyno veikloje;
Aprūpinti keltus galiojančiais LR teisės aktais, tarptautinių konvencijų, organizacijų rezoliucijomis, kodeksais, taisyklėmis, instrukcijomis, rekomendacijomis vidaus vandenų reguliavimo srityje ir kita keltams reikalinga dokumentacija;
Dalyvauti valstybinių inspekcijų patikrinimuose, susipažinti su patikrinimų medžiaga ir kontroliuoti, kaip vykdomi šių inspekcijų nurodymai;
Kontroliuoti valstybinės ir techninės priežiūros žinybų teisėtų reikalavimų vykdymą keltuose;
Užtikrinti efektyvų ir sklandų laivyno darbuotojų darbą;
Planuoti ir valdyti padalinio biudžetą, kontroliuoti darbų atlikimo kokybę ir terminus;
Užtikrinti Bendrovės kranto infrastruktūros ir kranto įrenginių tinkamą priežiūrą bei nepertraukiamą eksploatavimą;
Vykdyti infrastruktūros plėtros funkcijas;
Su funkcijų atlikimu susijusių viešųjų pirkimų planavimas, inicijavimas, pirkimo paraiškų ir techninių specifikacijų ruošimas, sutarčių vykdymo kontrolė.

REIKALAVIMAI:
Aukštasis išsilavinimas (techninis/inžinerinis, verslo administravimo, projektų valdymo srityse);
Laivų statybos projektų vadovo patirtis;
Ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo patirtis (kaip bendrovės ar padalinio vadovas), tarpasmeninis supratimas, komunikavimas ir įtaka;
Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu);
Viešųjų pirkimų įstatymo žinojimo pagrindai;
STR aktų išmanymas;
Puikūs darbo planavimo, organizavimo, vykdymo, koordinavimo įgūdžiai.

PAPILDOMA INFORMACIJA
MES SIŪLOME:
Patrauklų darbo atlygį, skaidrią premijavimo sistemą;
Sveikatos draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Atsakingą ir įdomų darbą stabilioje įmonėje;
Galimybes dirbti su tarptautiniais projektais laivų statyklose;
Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus ir kt. papildomas vertes.

ATLYGINIMAS:
3500-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DAUGIAU INFORMACIJOS