Vakarų medienos grupė" viena iš didžiausių bendrovių Lietuvoje, gaminanti medžio drožlių plokštę, apdailintą medienos drožlių plokštę bei korpusinius baldus. Grupės įmonėse dirba daugiau nei 4000 darbuotojų ir mes nuolat augame, tad jei nori jungtis į profesionalų komandą, kviečiame kandidatuoti.

DARBO POBŪDIS:
Ataskaitų finansinėms institucijoms rengimas;
Kainodaros dokumentacijos rengimas;
Finansinių ir veiklos duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė.
Reikalavimai
Verslo apskaitos standartų, tarptautinių apskaitos standartų ir LR teisės aktų, reglamendtuojančių buhalterinę apskaitą bei finansus išmanymas;
Ne mažesnė nei 1 metų buhalterio, finansininko ar ekonomisto darbo patirtis;
Aukštasis Išsilavinimas ekonomikos, finansų, apskaitos srityse;
Puikūs anglų kalbos bei MS Office programų įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Iniciatyvumas, gebėjimas prisitaikyti prie nuolat kintančios verslo aplinkos;
Analitinis mąstymas, veiklos planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai.

PRIVALUMAS:
Darbo su "Axapta" sistema patirtis;
Rusų kalbos žinios.
Mes jums siūlome
Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Papildomą sveikatos draudimą.

ATLYGINIMAS:
Nuo 900 €/mėn. į rankas.