DARBO POBŪDIS
Projekto specifikacijos įvertinimas, sąmatos sudarymas, pagal pateiktą pirminę projekto informaciją. Patirtis laiviniame sektoriuje – privalumas;
Darbų apimčių ir medžiagų kiekių planavimas ir koordinavimas;
Pasiūlymų teikimas sąmatų optimizavimui ir efektyvaus projekto valdymo užtikrinimui;
Trumpalaikės komandiruotės (V.Europa) į planuojamus projektus (inspekcijos), bei į esamus projektus (darbinių klausimų sprendimas);

REIKALAVIMAI
Sąmatininko / Projekto inžinieriaus / Projekto koordinatoriaus (ar panašaus) darbo patirtis statybos / remonto / interjero / ŠVOK srityje;
Aukštasis / aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
Gebėjimas skaityti brėžinius, techninę dokumentaciją; analizuoti projektus;
Geros Microsoft programų žinios (Excel, Word);
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu);
Vairuotojo pažymėjimas;
Rezultatų siekimas (Achievement orientation);
Kūrybinis mąstymas (Creative Thinking);
Tarpasmeninis supratimas (Interpersonal understanding);
Komunikavimas ir įtaka (Communication and influence).

MES JUMS SIŪLOME
Dirbti profesionalių bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi bei prisidėti prie vykdomų ir planuojamų projektų visoje Europoje ir Scandinavijoje;
Lankstų ir personalizuotą komandiruočių grafiką;
Apgyvendinimą su visais patogumais (nereikia niekuo rūpintis ir už nieką mokėti);
Kelionių suorganizavimą (+ apmokėjimą);
Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti mokymuose;
Dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi!

ATLYGINIMAS
1000-1500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.