DARBO POBŪDIS
Laivų technologinės projekto dalies rengimas pagal pateiktas užduotis (vidaus išplanavimas, technologinės įrangos, komunikacijos išdėstymas);
Projektavimo darbų planavimas ir valdymas;
Atliekamų darbų koordinavimas, rezultatų kontrolė;
Bendravimas su užsakovais, rangovais, projektuotojais;
Projektų derinimas ir analizavimas;
Konkursinės medžiagos rengimas projektavimo darbams atlikti.

REIKALAVIMAI
Aukštasis išsilavinimas (inžinerinis);
Būtina darbo patirtis analogiškoje srityje;
Patirtis su didelės vertės objektais;
Patirtis dirbant su 2D AutoCad 3D CadMatic ar panašiomis programomis;
Anglų kalba – būtina (Vokiečių/Prancūzų kalba būtų didelis privalumas);
Gamybos procesų išmanymas, gebėjimas įsisavinti naujus technologinius sprendimus;
Iniciatyvumas, atsakingumas, tikslumas, atidumas, loginis mąstymas;
Galimybė keliauti ir derinti projektus užsakovo biure.

MES JUMS SIŪLOME
Dirbti profesionalių bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi bei prisidėti prie vykdomų ir planuojamų projektų;
Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti mokymuose;
Dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi!

ATLYGINIMAS
1500-2000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.