DARBO POBŪDIS
Ieškome šiuolaikiško ir profesionalaus buhalterio (-ės), norinčio tobulėti ir dirbti IT srityje.

Produkto koncepcijos kūrimas, rinkos analizė, produkto vystymas
Klientų poreikių nagrinėjimas, išorinės ir vidinės komunikacijos organizavimas, produkto strategijos kūrimas
Techninių užduočių rengimas, darbų vykdymo bei darbo kokybės kontrolė
Klientų konsultavimas, apmokymas ir palaikymas
Atsakomybė už projekto rezultatus
Projekto komandos konsultavimas apskaitos klausimais.

REIKALAVIMAI
Ekonomikos, buhalterinės apskaitos ar finansų srities išsilavinimas
Patirtis dirbant su skirtingomis buhalterinėmis programomis
LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas
Puikūs komunikavimo įgūdžiai
Patirtis diegiant buhalterines ar kitas verslo valdymo (ERP) sistemas
Analitinis mąstymas, atsakingumas, savarankiškumas, greita reakcija, imlumas naujovėms, gebėjimas nuolat mokytis
Gebėjimas tinkamai sudėlioti prioritetus sau ir savo komandai bei noras aktyviai dėti pastangas komandos valdymo procesams gerinti.

PRIVALUMAI
Vyr. Buhalterio darbo ar IT produktų/projektų vadovavimo patirtis
Patirtis dirbant su Verslo apskaitos standartu (VAS)
Patirtis marketingo/ IT/ Finansų / WEB produktų vystymo srityje
Susipažinimas su Agile ir Scrum metodais
Rusų ir anglų kalbų mokėjimas.

MES JUMS SIŪLOME
Konkurencingą, nuo kandidato kompetencijų priklausantį darbo užmokestį
Darbą nuolat tobulėjančioje aplinkoje, draugišką kolektyvą
Galimybę augti kartu su kompanija ir įgyti papildomą profesinę specializaciją IT srityje.

ATLYGINIMAS
Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Derybų klausimas