DARBO POBŪDIS

Vadovavimas Pardavimų skyriaus komandai
Pardavimų strategijos valdymas: bendradarbiavimo su klientais politikos nustatymas
Pardavimų proceso tobulinimas, derybų su strateginiais klientais vedimas
Skyriaus ilgalaikių ir trumpalaikių tikslų nustatymas, užduočių formavimas, KPI nustatymas, motyvacinės sistemos vystymas.
Pardavimų skyriaus komandos derybinių, planavimo, produktų įvedimo į rinką ir kt. įgūdžių ugdymas.

REIKALAVIMAI

Tarptautinių pardavimų patirtis vadovo (-ės) pozicijoje
Produktų asortimento valdymo bei derybų su strateginės reikšmės klientais/ partneriais vystymo patirtis
Komandos valdymo patirtis: gebėjimas formuoti tikslus, rasti geriausias priemones, nustatyti KPI, skatinti motyvaciją.
Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius.
Lyderystė, strateginis požiūris į sprendimų priėmimą ir gebėjimas argumentuotai pagrįsti ilgalaikius sprendimus.
Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (rusų kalba – privalumas).

MES JŪMS SIŪLOME

Strategiškai svarbią Pardavimų vadovo poziciją savo srityje lyderiaujančioje įmonėje.
Konkurencingą atlygį, vadovo pozicijos priedus, mokymus, dalyvavimą parodose ir kt.
Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti strateginių sprendimų priėmime.

ATLYGINIMAS

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Vadovo pozicijos priedai

DAUGIAU INFORMACIJOS