UAB “VTG Project Logistics Baltics” Klaipėdoje skubiai ieško Pardavimų vadovo (-ės) logistikos srityje.

DARBO POBŪDIS:
Pardavimų veiklos organizavimas, koordinavimas, priežiūra;
Pardavimų strategijos ir taktinių planų kūrimas, bei įgyvendinimas;
Nuolatinė rinkos analizė, darbas su VIP klientais (Lietuvoje, Europoje, NVS šalyse);
Naujų verslo partnerių, klientų paieška;
Įmonės interesų atstovavimas ir derybų vedimas su verslo klientais (Lietuvoje ir užsienyje);
Pardavimų kokybės, efektyvumo rodiklių valdymas, procesų optimizavimas;
Naujų planavimo ir organizavimo instrumentų įgyvendinimas;
Dalyvavimas įmonės verslo strategijos kūrime;
Veiklos, konkurencinės aplinkos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas.

REIKALAVIMAI:
Pardavimų skyriaus vadovo/vadybininko darbo patirtis transporto srityje;
Geležinkelio transporto rinkos išmanymas;
Aukštasis išsilavinimas, puikios, anglų, rusų kalbos žinios, vokiečių kalbos žinios privalumas;
Stiprūs derybiniai, B2B pardavimo įgūdžiai;
Orientacija į tikslo siekimą;
Domėjimasis naujausiomis transporto/logistikos rinkos tendencijomis;
Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su partneriais, klientais bei komanda;
Iniciatyvumas.

MES JUMS SIŪLOME:
Darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje kompanijoje;
Konkurencingą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes.

ATLYGINIMAS:
1300 - 2500 Eur. Neto.