DARBO POBŪDIS:

• Esamų ir naujų aplikacijų kūrimas, priežiūra ir vystymas;
• Būsi atsakingas už Back-end dalies realizavimą naujausiomis technologijomis;
• Jeigu turi stiprų norą ir ambicijų, bus sudarytos visos galimybės ugdyti „Teamlead‘o“ savybes, augti, tobulėti.

REIKALAVIMAI:

• Stiprus OOP principų, struktūros ir logikos suvokimas.
• 3+ metų patirtis programuojant remiantis OOP ir SO architektūra.
• 3+ metų patirtis .NET Framework C#. Naujausių .NET frameworko galimybių žinojimas.
• 3+ metų patirtis. Darbas su reliacinėmis bazėmis, MS SQL (arba analogiškos reliacinės bazės).

PRIVALUMAI:

• Design Patterns (Factory Methods, Singleton, Adapter, Observer, Command, Strategy ir pan.) žinojimas būtų privalumas;
• IOC principų žinojimas ir turėjimas darbo patirties bent su vienu iš frameworkų pvz. Windsor Castle, Unity, Sprint.NET ar pan. būtų privalumas;
• Microservices;
• Elastic stack patirtis būtų privalumas.
• Programų ir programavimo aplinkų valdymas kontainerių pagalba. Docker ar jo alternatyvų žinojimas ir darbo patirtis būtų privalumas;
• Turimi Microsoft certifikatai būtų privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

• Jei esi drąsus ir nebijai iššūkių, siūlome prisijungti prie jaunos, progresyvios ir nuolat tobulėjančios komandos bei augti kartu su mumis.

GARANTUOJAME:

• konkurencingą atlyginimą;
• galimybę ugdytis „Teamlead’o“ savybes;
• įdomų ir atsakingą darbą;
• plačias savirealizacijos galimybes inovatyvioje kompanijoje;
• nuolatinį augimą, mokymus ir sertifikavimą.

KONTAKTINIS ASMUO:

direktorius: Nerijus Jankauskas, info@bss.biz, +37068538669, Krėvės pr. 26A, Kaunas